Materiały introligatorskie

Materiały pokryciowe na okładki

Należy pamiętać, że zdjęcia nie zawsze są zgodne z kolorami i teksturami. Mogą się różnić wyglądem w zależności od ekranu.

Bukram
Płótno naturalne wykonane z włókna bawełnianego o stonowanej fakturze. Bardzo trwały i wytrzymały materiał, zapewniający lata bezproblemowej eksploatacji kart. Warstwa akrylu umożliwia czyszczenie kart wilgotną szmatką, co bardzo ułatwia utrzymanie ich w czystości. Spełnia niemiecki standard jakości RAL-RG 495 dla okładek książek bibliotecznych.

Mondial
Płótno naturalne wykonane z włókna bawełnianego. Bardzo trwały i wytrzymały materiał, zapewniający lata bezproblemowej eksploatacji kart. Warstwa akrylu umożliwia czyszczenie kart wilgotną szmatką, co bardzo ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Cialux
Wysokiej jakości tkanina do książek o naturalnym wykończeniu wyprodukowana we Włoszech. Jest to lśniąca, żywa, błyszcząca, szybko barwiona, naturalnie wykończona tkanina w 100% ze sztucznego jedwabiu na podkładzie z papieru. Cialux jest odporny na wodę, światło i ścieranie oraz ma lepszą trwałość niż inne tkaniny z naturalnym wykończeniem.

Płótno lniane
Płótno lniane laminowane jest to naturalna tkanina bawełniana przypominająca dawne płótna lniane. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Wyjątkowo trwała i piękna.

Okleina poliuretanowa
Materiał introligatorski wykonany na bazie poliuretanu, wyróżniający się wysoką jakością. Stanowi świetną alternatywę dla skór naturalnych. Materiał jest odporny na działanie wody.

ZAMÓW USŁUGĘ

Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług introligatorskich
albo
potrzebujesz przeprowadzić konserwację i renowację
ksiąg, akt lub dokumentów archiwalnych.

Menu