O FIRMIE

PRACOWNIA INTROLIGATORSTWA I KONSERWACJI PAPIERU

IntroBook to pracownia introligatorska stworzona przede wszystkim z myślą ratowania starych i cennych ksiąg dla zachowania ich oryginalności oraz znacznego wydłużenia okresu ich użytkowania i przechowywania.

Technika oraz wiedza o oprawie i renowacji ksiąg są w naszej pracy bardzo ważne. Kiedy odnawiamy książki, każdy najmniejszy szczegół może wpłynąć na ich wartość i charakter. Stosujemy odpowiednie techniki i materiały, aby zachować ich oryginalność oraz znacznie wydłużyć okres ich użytkowania i przechowywania. Zwracamy przy tym uwagę przed nadmiernym odnawianiem.

Czasami przekazanie cennej książki do kogoś, kogo nie znasz, może być trudne, ale chcemy Cię poinformować, że bierzemy wszelką odpowiedzialność za wszystkie egzemplarze, które trafiają do naszej introligatorni. Cierpliwie wyjaśniamy szczegóły i techniczną stronę naprawy, uważnie słuchając tego, czego oczekują właściciele, a także służymy fachowymi poradami w wielu aspektach naprawy książki.

Nasza praca została doceniona, ponieważ rzetelnie i odpowiedzialnie zajmujemy się każdą książką, która trafiła do naszej pracowni. Dzieje się tak ponieważ uważamy, że naszym obowiązkiem jest dbanie o wszystkie stare woluminy.

Aby wykonywać profesjonalnie prace renowacyjne, nigdy nie przestajemy się uczyć oraz doskonalić swoich umiejętności. Uprawiamy tradycyjne introligatorstwo, jednak stale poprawiamy technikę oraz poszukujemy nowych, trwałych i wysokiej jakości materiałów.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do przesłania nam wszelkich pytań. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Menu